Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Tamta dziewczyna. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Tamta dziewczyna. Pokaż wszystkie posty

Wieczór we dwoje, czy osobno?

Jesteśmy ze Zwykłym Tatą małżeństwem z prawie dwunastoletnim stażem. Nasze charaktery i upodobania różnią się od siebie tak bardzo jak to tylko możliwe. Jednak mimo to, praktycznie zawsze sztuką kompromisu docieramy do wspólnych wniosków, decyzji. Nie kłócimy się. Ewentualnie ja dosyć głośno (co poradzić, taki tembr głosu) wyrażę co myślę na dany temat. Jesteśmy jak ogień i woda, ale nigdy nie mamy problemu z tym jak spędzić czas: wieczór we dwoje, czy osobno?

Wieczór we dwoje, czy osobno?
Wieczór we dwoje, czy osobno:Tamta dziewczyna, Światło o poranku

Czytaj dalej...
Zwykłej Matki Wzloty i Upadki © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka