O mnie/kontaktWitam! Mam na imię Magda, ale prawie każdy mówi na do mnie Madzia: „Madzia, krótko i …cie” cytując klasyka. No tak… Jestem mamą i żoną przede wszystkim. Kobietą po trzydziestce (już niestety bardziej przed czterdziestką niż po trzydziestce!), która po odchowaniu córci i wypuszczeniu jej w przedszkolny, (a teraz szkolny) świat została w domu wśród czterech ścian. Haruję na pełen etat jako mama cudownej (ale bez przesady), ośmioletniej trzecioklasistki, jedynaczki Izabeli oraz żona wspaniałego (ale bez przesady2) faceta, ale by nie być tylko i wyłącznie gosposią, kucharką i opiekunką w jednym postanowiłam w końcu zrobić coś dla siebie – wyjść poza dom tak do końca z niego nie wychodząc :)

I oto jestem w pełnej krasie, podwijam rękawy i próbuję się w roli – mamy blogerki :) Jak pewnie wiecie blogów o dzieciach ,życiu codziennym, ble, ble, ble etc. jest sporo, ale pomimo tego chcę się dzielić swoimi codziennymi troskami i radościami z innymi. A jeśli to co czasem napiszę lub wrzucę komuś pomoże, wesprze lub ucieszy choćby jedną mamę gdzieś tam, daleko w wirtualnym i prawdziwym świecie …. cóż, będzie mi niezmiernie miło!! 


Jestem dla Was drogie mamy jedynaków, bliźniąt, dziewczynek, synków, mające na głowie dzieci lub męża (niepotrzebne skreślić – i tak wyjdzie na to samo), teścia, teściową (bo to dla mnie oddzielna kategoria) itp. Itd. ! 
Lubię czytać książki, oglądać filmy, spacerować i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Muszę przyznać, że w przypadku tego ostatniego odrobinę uzależniłam się od pewnej aplikacji, która niejednokrotnie motywuje mnie do ruszenia swoich 4 (oby jak najszybciej jędrnych) liter i większej aktywności ruchowej! 
Przede wszystkim, żeby nie było żadnych niedomówień, kocham być mamą, choć wiadomo nie od dziś, że jest to najcięższy zawód świata ;) Nie zawsze mamy, kochane mamy, z górki, ale poza ciężkimi chwilami jest też sporo tych radosnych i powodujących , że serce pęka z dumy gdy patrzymy na nasze pociechy! Będę pisać o wszystkim i o niczym – taki jest plan :)

Kontakt: zwyklamatka@gmail.com 
Zwykłej Matki Wzloty i Upadki © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka