Jak podróżować z dzieckiem w czasie pandemii?

W dzisiejszych czasach, kiedy światem rządzi wirus i strach, ciężko jest podróżować tak jak by się tego chciało. Wiele tegorocznych planów zostało mocno zmodyfikowanych lub całkowicie odwołanych. Jak zatem podróżować z dzieckiem w czasie pandemii? Znam co najmniej jeden ciekawy sposób!

 

Jak podróżować z dzieckiem w czasie pandemii?
Jak podróżować z dzieckiem w czasie pandemii?

Nie od dziś wiecie jak bardzo lubimy książki. Cieszy nas niezmiernie, że udało się tę miłość do czytania zaszczepić również w córce. Jest to idealna odskocznia od wszelkich monitorów, a także... sposób na podróż z dzieckiem w czasie pandemii!

Książki są dobre na wszystko. To wie każdy rodzic. Pomagają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, pomagają w nauce, bo nic tak dobrze nie uczy ortografii jak częste czytanie. Zwłaszcza jeśli jest się wzrokowcem.  Wiedza zawarta w książkach jest bezcenna i przydatna zarówno w życiu, w szkole jak i w pracy. Przede wszystkim jednak książki to ogromna przyjemność oraz ciekawa rozrywką, którą można zastąpić siedzenie przed tv.

"Emi i Tajny Klub Superdziewczyn" to seria wspaniałych publikacji skierowanych głównie dla dziewczynek. Jednak ze względu na tematykę w nich poruszaną, przygody jakie przeżywają dzieci, morały z nich płynące i fakt, że do klubu przyłączył się również jeden Superchłopak, nadają się również do czytania przez chłopców!

 

Jak podróżować z dzieckiem w czasie pandemii?
Jak podróżować z dzieckiem w czasie pandemii?


Jak podróżować z dzieckiem w czasie pandemii?
Jak podróżować z dzieckiem w czasie pandemii?

Tym razem Emi z przyjaciółmi podpowiada nam jak podróżować z dzieckiem w czasie pandemii.

Agnieszka Mielech zabiera nas w podróż do Kalifornii! Jest to pierwsza część nowego cyklu przygód przyjaciół. Dzieciaki zabierają nas w fantastyczną podróż do USA. Cały wyjazd jest pieczołowicie zaplanowany i opracowany. Oczywiście udaje się on dzięki ogromnej pomysłowości dziewczynek, ich przyjaciela oraz zaangażowaniu w pewien projekt.

Pakujcie zatem walizki i jedźcie wraz z ekipą Emi po przygodę życia. To nie tylko zwiedzanie najbardziej popularnych miejsc w Kalifornii. To również praca oraz obserwacje słoni morskich, poznawanie tajników tamtejszej aury, bliskie spotkania ze zwierzętami, podziwianie najwyższych na świecie drzew, czy też przebywanie na słońcu w najgorętszym miejscu na ziemi.

 

"Emi i Tajny Klub Superdziewczyn" to nie tylko przygoda i przyjemność podczas czytania, ale także mnóstwo walorów edukacyjnych. Czytałyśmy tę książkę razem z córką i już nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu z Emi. Ogromnym atutem książki jest to, że autorka wyjaśnia każdą nazwę, opisuje każde miejsce pod tekstem. Są zdjęcia, mapki, szczegółowe opisy. Dzięki temu można się poczuć jak podczas prawdziwej podróży i my już nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu z Emi...

 

 

Wydawnictwo Wilga

 

Zwykłej Matki Wzloty i Upadki © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka