Bo któż nie lubi prezentów?

Jakiś czas temu pisałam Wam swoją relację ze spotkania blogerek w Szamotułach KLIK. Blogowe Mam Marzenie zorganizowały dwie świetne dziewczyny : 
 Na spotkaniu miałam okazję poznać mnóstwo fajnych dziewczyn. Dla mnie był to pierwszy raz :)
Po tym cudownym wydarzeniu organizatorki przekazały nam fantastyczną wiadomość, iż na Fundację  Varietae udało się uzbierać ok 1500zł! Kwota niczego sobie i mam nadzieję, że dobrze im posłuży :)

Każda z nas lubi prezenty. Wiadomo, że najważniejszy aspekt takiego zlotu blogerek to samo w nim uczestnictwo, ale..., czy jest ktoś nie nie lubi prezentów?

A na Blogowym Mam Marzenie było ich naprawdę sporo! 
Była możliwość zakupienia losów na loterię, w której każdy wygrywał. Była też licytacja.
Ja jako mól książkowy mający w domu jeszcze dwa takowe stworzenia nie byłabym sobą, gdybym nie wykupiła losów "książkowych" :)
A co otrzymałam dzięki uprzejmości kilku instytucji :
Jak na babskie spotkanie przystało, nie mogło zabraknąć kosmetyków i produktów dla zdrowia! Nie dość, że miałyśmy wykład o właściwej pielęgnacji skóry przedstawiony przez Roksanę z Dzwoneczkowy Raj Mamy to jeszcze czekały na nas kosmetyczne upominki!


To było naprawdę udane spotkanie pod wieloma względami! Upominki, które otrzymałyśmy od sponsorów to wspaniałe pomysły na prezent, więc zajrzyjcie klikając w poniższe linki i może znajdziecie coś dla siebie, dziecka, męża, czy nawet teściowej :)
Dziękuję dziewczynom za możliwość wykorzystania ich zdjęć na moim blogu!
Jeśli chcecie zobaczyć ich więcej zapraszam na blogi organizatorek!
Nie tylko różowo - post z prezentowymi inspiracjami :)
alinadobrawa.pl - post o naszych darczyńcacha ugościła nas Cafe Marzenie
Zwykłej Matki Wzloty i Upadki © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka