Podbudowanie - podsumowanie :)

Witajcie w Nowym Roku :)
Nie robię nigdy postanowień noworocznych, bo mam kłopot z ich dotrzymaniem! Nie o tym zatem będzie dzisiejszy post. Widziałam za to u kilku dziewczyn, że stworzyły na blogach podsumowanie najchętniej czytanych postów. Postanowiłam zrobić tak samo. Nie dlatego, że chcę się pochwalić, czy też skopiować pomysł na tekst. Chcę się podbudować i uświadomić sobie jakiego rodzaju tematy wzbudziły Wasze największe zainteresowanie. Może to ułatwi mi wymyślanie kolejnych postów, naprowadzi mnie na dobre pomysły?
Zatem do dzieła! Wybrałam 10 najczęściej przez Was odwiedzanych wpisów:
  1. Uzależnienia i złe nawyki przedszkolaków - to absolutny rekord (jak dla mnie!), który zebrał 588 odsłon, a napisałam go pod wpływem tego co się działo u mnie w domu. Córka namiętnie obgryzała paznokcie, a ja już nie wiedziałam jak się z tym uporać. Ostatecznie przestała sama, ale zajęło jej to dobrych kilka miesięcy! Ponadto zamęczała nas ciągłymi prośbami o granie w gry na naszych smartfonach.
  2. Mały Książę - Droga do Gwiazd, czyli czasami warto być ostatnim - to nasza recenzja gry z wydawnictwa REBEL.pl. Gra bardzo nam się podoba, więc tym bardziej cieszy fakt, iż notka o niej była tak chętnie czytana!
  3. Boost, czyli krzykliwa gra - kolejna recenzja fajnej gry (również od Rebla :) )
  4. Książka inaczej, czyli inaczej książka - to jedna z naszych recenzji intrygujących książek wydawnictwa "Babaryba", które nas mocno zaskoczyły swoją treścią oraz wszystkim tym, czym tylko książka może zaskoczyć czytelnika. Oczywiście było to bardzo pozytywne zaskoczenie! Mam nadzieję, że współpraca z tym wydawnictwem będzie się układała pomyślnie, a my będziemy mogli Wam recenzować kolejne ich tytuły :)
  5. Niespodziewani goście - co podać?  - to tekst z pierwszych miesięcy mojego blogowania i bardzo miło zaskoczył mnie jego odbiór przez czytelników!
  6. Jak się podnieść? - wpis bardzo osobisty. Powstał po długim zastanawianiu się, czy na pewno chcę opublikować coś tak bardzo prywatnego. Nasze zmagania ze staraniami się o dziecko, daremne zmagania, które do tej pory nie przyniosły rezultatu, ale napisanie o tym pomogło mi... dzięki Wam :)
  7. Mój pierwszy raz - post, który zapewne przyciągnął uwagę swoim tytułem, ale dobrze wiemy, że chwytliwy tytuł daje nam często dużo odsłon. Tekst dotyczył mojego pierwszego spotkania blogerek, w którym uczestniczyłam i wspominam go miło do dziś!
  8. Weekend na urodzinowo, czyli jak przetrwać "nalot" sześciolatków - wpis w 100% z życia wzięty! Takie pisze się najlepiej, bo to właśnie życie dostarcza nam najlepszych tematów. Wpis o tym jak przygotowaliśmy domowe przyjęcie urodzinowe córki :)
  9. Urodzinowy konkurs - na blogach jest mnóstwo konkursów - ja miałam dwa. Zaledwie dwa i aż dwa :)
  10. Kurcze blade, czyli jak smok porwał Murzynka - kolejna recenzja książek od "Babaryby"!
Na samym końcu absolutny "hit" i rekordzista pod względem odsłon. To nasza Biblioteczka Izuli, w której umieszczamy tytuły książek czytanych córce, a także tych, które ona sama sobie czyta :) Ta strona będzie zwiększać swoją objętość i mam nadzieję, że również liczbę czytelników. Dobrze wiecie, że dużo czytamy, bo bardzo to lubimy. Z tego właśnie powodu postanowiłam rozszerzyć tematykę swojego bloga o recenzje książek dla dzieci :) Mam nadzieję, że chętnie je czytacie i czytać będziecie nadal. Swoją drogą, sporo postów dotyczących recenzji podbija mi statystyki... Hm, może powinnam zmienić nazwę bloga? Jak myślicie? Jednak nigdy całkiem nie poświęcę wpisów książkom i grom, ponieważ w życiu tyle się dzieje, że zawsze znajdzie się jakiś temat, którym chętnie się z Wami podzielę!
DZIĘKUJĘ za to, że mnie czytacie i liczę przy okazji skromnie, że ze mną pozostaniecie. A może będą się pojawiać nowe czytelniczki, tudzież czytelnicy? Bo przecież nie wykluczam, że mogą tu zaglądać tatusiowie, choćby po to, by zajrzeć do naszej STREFY TATY :)
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
Zwykłej Matki Wzloty i Upadki © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka