Zwykła Matka dołącza do akcji - Podróże kształcą

Pisałam na blogu niejednokrotnie o naszych wycieczkach. Zarówno tych organizowanych przez przedszkole, jak i o naszych prywatnych. Sezon w pełni, więc pojawi się takich wpisów jeszcze kilka. 
Zostałam zaproszona prze autorkę bloga MALUSZKOWE INSPIRACJE do wzięcia udziału w akcji Podróże kształcą. Zgadzam się z tym hasłem w 100%, dlatego chętnie się zgodziłam!
Ponadto wiem jak ważne w podróżowaniu z dzieckiem jest tzw. "bycie przygotowanym". Każdy wyjazd planuję dużo wcześniej. Lubię wiedzieć jakie atrakcje są w okolicy, do której się wybieramy!
Zwracam też dużą uwagę na to jak obiekty noclegowe są przygotowane na obecność maluchów. 
Z tych kilku powodów chętnie podzielę się z Wami informacjami o miejscach, które odwiedziliśmy. 

Do tej pory były to :
Zanim zaczęłam pisać bloga byliśmy jeszcze w kilku miejscach, o których być może napiszę w niedalekiej przyszłości. W końcu są wakacje!
Świetna akcja, dzięki której w jednym miejscu ( KLIK ) zgromadzone zostaną informację, gdzie najlepiej wybrać się z dzieckiem zarówno na dłuższe wakacje, jak i na jednodniowe wycieczki! W jednym miejscu informacje o noclegach, cenach, atrakcjach. Czyż może być coś bardziej przydatnego podczas planowania wyjazdów?

http://www.maluszkoweinspiracje.pl/p/akcja.html

13 komentarzy :

 1. Faktycznie - fajna akcja, a podróże uwielbiam!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli coś w sam raz dla Ciebie :) Przyłącz się :)

   Usuń
 2. Akcja fajna. Podróżujemy ostatnio dość mało...nad czym ubolewam

  OdpowiedzUsuń
 3. Super ;) <3 ale macie bajkowo ;) u nas też mało wypadów ;( ojjj ale to choć u Was poogladamy piękne zdjęcia i miejsca ;) tak na zaś ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzę by ilość wypadów się zwiększyła, to doskonały sposób na wspólne rodzinne spędzanie czasu, a w domu wiadomo, dzieciom niestety się trochę nudzi....przynajmniej mojej córce :)

   Usuń
 4. Bardzo fajna akcja! I przydatna na pewno. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Za wszelkie komentarze serdecznie dziękuję! Zwłaszcza za te miłe i podbudowujące, ale za te krytyczne też, bo jak inaczej się czegoś nauczyć? :)

Zwykłej Matki Wzloty i Upadki © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka