BlogoDamy w Kórniku, czyli debiut Zwykłej Matki

Pierwsza nieśmiała myśl narodziła się jakiś rok temu. Padł pomysł, ale sprawa jakoś ucichła. Nie wiem jak to się stało, że ów szalony plan ponownie ujrzał światło dzienne. I tym razem od pierwszej rozmowy na ten temat do rozpoczęcia konkretnych działań minęło zaledwie kilka dni. Kiedy Facebook pokazał nam, że mamy z Agą "rocznicę" wirtualnej znajomości, uznałyśmy to za znak. W ten właśnie słoneczny poniedziałek miałyśmy się spotkać po to, by mogły powstać "blogoDamy w Kórniku". Uprzedzam, że w niniejszym wpisie znajdziecie mnóstwo zdjęć, choć i tak starałam się mocno okroić ich ilość :) O długości tekstu natomiast nie wspomnę. Zrozumcie -  nie mogłam niczego pominąć!


Różnimy się jak ogień i woda. DOSŁOWNIE! Ja,  dość wysoka blondynka z córką lat 7,5. Ona, niskiego wzrostu ognista dama, mająca dwuletniego synka. Różni nas nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i charakter. Ja - Zwykła Matka, to wiecie. Ona - Agnieszka, tworząca blog Instrukcję Poproszę. Jestem przekonana, że właśnie dzięki tym różnicom tak świetnie nam się współpracowało! Dogadywaliśmy się bez zastrzeżeń. A kiedy było trzeba, zawsze znalazło się pole do kompromisu. Prawie jak w małżeństwie, co nie? :)


Zwykła Matka

Cała akcja planowania kwietniowego wydarzenia zajęła nam zaledwie półtora miesiąca. Około 50 dni wyciętych z kalendarza. Na szczęście nasze rodziny cudownie nas wspierały i nie stwarzały z tego tytułu problemów. Tak naprawdę bez pomocy naszych mężów nie dałybyśmy rady wszystkiego ogarnąć.
Każda z nas miała swoje pomysły spisane skrupulatnie w ukochane przez Agnieszkę tabelki, które ułatwiły nam pracę. Godziny rozmów telefonicznych. Kilometry korespondencji na messengerze. Ból głowy po obu stronach. Tak w skrócie można podsumować naszą współpracę. Czy udaną? Tego się niebawem dowiemy z relacji uczestniczek :)

Ekipę dobrałyśmy wspaniałą. Dziewczyny nie zawiodły i póki co nie "nawalają" w żadnym aspekcie. Cierpliwie znoszą nasze wymysły i warunki. O których blogoDamach mowa, dowiecie się na końcu wpisu.
Gdzie odbyło się spotkanie? Gmina Kórnik leży w Wielkopolsce, niedaleko Poznania. Chciałyśmy pomóc w jej promowaniu, gdyż zdecydowanie jest tego warta. Osobiście polecam nasze miasteczko na weekendowe rodzinne wycieczki. Sam Kórnik zaoferował nam duże wsparcie zarówno medialne jak i materialne, o czym opowiem następnym razem. Dziś tylko wspomnę, że niesamowicie pomogła nam w tym moja znajoma Pani sołtys - Aga, jeszcze raz dziękujemy!

Ugościła nas Restauracja Ventus. Mieszcząca się w kórnickim ośrodku sportowym stanowi idealne miejsce na rodzinne obiady oraz imprezy okolicznościowe. Dzięki sąsiedztwu basenu, z którego korzystały w trakcie naszego spotkania osoby towarzyszące, mamy mogły spokojnie napić się kawy i spędzić czas w babskim gronie. Z tego co wiem, także znajdujący się tam Klub Malucha "Oaza Kids" bardzo odpowiadał naszym dzieciaczkom.
Sama restauracja posiada dużą oszkloną salę, w której spędziłyśmy niemal cały dzień. Połączona z pięknym tarasem jest idealnym miejscem w czasie chłodniejszej jak i ciepłej aury. Obsługa fachowa. Kelnerki uwijały się jak przysłowiowe mróweczki dbając o to, by blogoDamom niczego nie zabrakło! Serwowano wspaniałe rzeczy. Pyszne przystawki przeszły np. moje najśmielsze oczekiwania.
Fantastyczną oprawę, klimat i fenomenalny zapach zapewniła nam firma Olynk, o tym więcej w kolejnym poście :)Zwykła Matka


Zwykła Matka


Zwykła Matka

Wcześniej jadałam tutaj tylko pizzę (przy okazji wizyty na basenie). Teraz natomiast wiem, że można w tym miejscu zjeść także pyszny obiad, czy lekką granolę. Wszystkim nam spodobał się wystrój sali. Subtelny, acz elegancki. Nawet serwetki dopasowano pod kolor naszego logo, a kwiaty w wazonach urzekły każdą uczestniczkę :) Myślę, że jeszcze nieraz skorzystamy z gościnności restauracji...

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania gości i przekazania ogólnych informacji. Następnie nadszedł czas na wspaniały wykład, który poprowadził dla nas Adam Pioch. Było to moje drugie spotkanie z Adamem i wciąż mam mało. Byłam pod takim wrażeniem, że ciężko mi sobie teraz przypomnieć o czym dokładnie opowiadał. A wierzcie mi - opowiada tak, że chce się słuchać. Wprost "czaruje" swoich słuchaczy. Adam przybliżył nam co nieco sztukę storytellingu, którą wykorzystujemy w swoim blogowaniu. Mówił jak pisać/opowiadać, by zatrzymać przy sobie czytelnika, wzbudzić w nim ciekawość i emocje. Naprawdę polecam zajrzeć na jego facebookowy profil, gdzie zdecydowanie więcej się o nim dowiecie. Warto! Mam nadzieję, że dziewczyny wyniosły coś ciekawego i wartościowego z warsztatu Adama.

Zwykła Matka


Kośmiccy Pstrykają


Kośmiccy PstrykająPo części edukacyjnej nastąpiła przerwa, podczas której dziewczyny mogły napić się kawy, pysznej lemoniady serwowanej przez restaurację Ventus, poznać się, a także przyjąć pierwsze prezenty :)
Prezentów nie zabrakło, mamy taką nadzieję. Wierzymy też, iż dziewczyny miały dostatecznie dużo czasu na plotki. Sala restauracji okazała się obszerna i sprzyjająca tego typu wydarzeniom. Mamy z maleńkimi dziećmi chwaliły sobie wygodne kanapy. Spokojnie mogły manewrować wózkami ze swoimi pociechami nikomu przy tym nie przeszkadzając.

Kośmiccy Pstrykają


Kośmiccy Pstrykają


Kośmiccy Pstrykają
Zwykła Matka


Zwykła Matka

Kolejny ważny punkt programu miał miejsce tuż po obiedzie. Uczestniczki wiedziały wcześniej, że odbędą się warsztaty z plecenia wianków. Ale chyba nawet my same - organizatorki, nie spodziewałyśmy się, że dadzą nam one taką frajdę. Wszystko dzięki uprzejmości pracowni florystycznej Gretaflowers. Z tego miejsca dziękuję pani Kasi - szefowej, która zorganizowała owe przedsięwzięcie, a także pani Karolinie, która osobiście poprowadziła warsztaty i nauczyła nas dorosłe kobiety jak robić wianki z kwiatów. To był niesamowicie efektywnie spędzony czas. Siedziałyśmy na tarasie restauracji wysłuchując w skupieniu instrukcji pani Karoliny. Był to "luźny" czas pełen śmiechu i szczerej radości, który moim zdaniem zbliżył nas do siebie (też macie drogie blogoDamy podobne odczucia?) i dał możliwość swobodnej konwersacji. Wyobraźcie sobie jakie wywołałyśmy poruszenie paradując potem w tych własnoręcznie wykonanych kwiatowych cudach! Dzięki tym warsztatom kilkoro z nas przekonało się, iż nie ma rzeczy niemożliwych.
Zobaczcie zresztą sami jak to wyglądało:Kośmiccy Pstrykają


Aga Marciniak


Aga Marciniak


Aga Marciniak


Aga Marciniak


Aga Marciniak


Aga Marciniak

Myślę, że uśmiechnięte twarze naszych pięknych blogoDam mówią same za siebie. Wszystkich, którzy mieszkają niedaleko zapraszam przy okazji do kwiaciarni Greatflowers po piękne bukiety na każdą okazję. Przyszłe Panny Młode mogą natomiast odwiedzić stronę So nice, gdzie znajdą wszystko to, co potrzebne by ich najpiękniejszy dzień życia stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.
Plan był ambitny, by z wiankami niczym rusałki wybrać się do Arboretum w Kórniku, które zapewniło nam wszystkim darmowe wejście i przewodnika po tym pięknym parku. Zależało nam na tym ogromnie, gdyż obecnie kwitną rozsławione na cały kraj magnolie. Niestety, padający deszcz i ogólnie niska temperatura powietrza zmusiły nas do drastycznego skrócenia pobytu w Arboretum. Jednakże planowana sesja zdjęciowa się odbyła.  Poniżej mała próbka:


Pisząc o pięknych zdjęciach nie mogę pominąć dwóch pięknych i zdolnych dziewczyn, które uwieczniły dla nas ten niezwykły dzień! Agnieszka (Kosińska) Marciniak Photography i Kośmiccy Pstrykają, Agnieszka i Ania - bardzo dziękujemy za Waszą pracę, dzięki której mamy niezapomnianą pamiątkę i fotorelację ze spotkania "blogoDamy w Kórniku".
Spotkania tego typu na ogół są kończą się... pysznym tortem. Tak, zbliżamy się do końca. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak i nasze spotkanie w świetnym gronie pięknych dam zbliżyło się do wielkiego finału. Tort - pyszny i wyjątkowo zdrowy przygotowała dla nas BezCukiernia. Ogromny wypiek z naszym logo. Słodki, aczkolwiek bez grama cukru. Lekki, z truskawkami smakował jak... po prostu niebo w gębie. Byłyśmy zszokowane, że można zjeść coś tak słodkiego i pysznego, a jednocześnie bezpiecznego dla naszych bioder. Obsługa restauracji zafundowała nam dodatkową oprawę na finał :)

Kośmiccy Pstrykają

Na koniec kieruję moje osobiste podziękowania do wszystkich partnerów spotkania, sponsorów, którzy byli naprawdę hojni (o tym w kolejnym wpisie), ale przede wszystkim do Agnieszki Instrukcję Poproszę. Aga - dziękuję Ci za cierpliwość! Za to, że zniosłaś tyle różu, za Twój optymizm, którym w końcu udało Ci się mnie zarazić! Za całą owocną współpracę, którą mam nadzieję, będziemy jeszcze kontynuować. Kiedyś...
Dziękuję wspaniałym blogoDamom, które przybyły niekiedy z bardzo daleka. Dziewczyny, wielki ukłon dla Was, że chciało Wam się jechać tyle setek kilometrów tylko po to, by spędzić z nami ten dzień! Za Waszą aktywność, wsparcie oraz uśmiech :)
Jak obiecałam, poniżej lista naszych uczestniczek, do których polecam zaglądać, gdyż tworzą one wspaniałe blogi:


Angelika - Birginsen
Iza ,, której nie było z nami ciałem, ale duchem częściowo na pewno- Nianio born to be wild  
Karolina  - Nasze Bąbelkowo
Magda - TosiMama
Magda - Mamatorka
Weronika - Budująca Mama
Wioletta - Mama bloguje

No i na sam koniec my - prowadzące, winne całej sytuacji :)
Aga - Instrukcję Poproszę 
Fakt, iż tyle uczestniczek nosi imię moje lub Agi jest totalnie przypadkowy, a żeby było śmieszniej to zauważyłam to dopiero, gdy zwróciła na to uwagę jedna z uczestniczek :) 

Wszystkim, którzy nie byli mówimy "żałujcie" i zapraszamy na naszą stronę, bo blogoDamy nie mówią, że to koniec.......
blogoDamy w Kórniku 
Ta grafika jak i cała reszta to dzieło Edyta Orzoł, która dzielnie znosiła nasze wymysły i stworzyła dokładnie to na czym nam zależało. Cała oprawa to jej praca! Jeśli potrzebne Wam będzie logo, nowa strona lub ilustracje do książki - polecamy Wam Edytę ;)
 

111 komentarzy :

 1. Jak się spotykają takie fajne babki jak my i zaczynają knuć to musi powstać coś niezwykłego :-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Dwie diablice z głowami pełnymi pomysłów :)

   Usuń
 2. Było wspaniale :))) Przygotowałyście niesamowite spotkanie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Było cudownie❤️ Chodź wróciłam resztkami sił ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcale Ci się nie dziwię, taka trasa i to w ciąży! Tym bardziej dziękujemy za przyjazd :)

   Usuń
 4. Po takiej relacji to żałuję, że się nie zgłosiłam. Jesteście super organizatorkami. Gratullacje

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny, gratuluję wam świetnej organizacji i udanego spotkania. Spisałyście się na medal! Pełen profesjonalizm - wprawdzie nie byłam, ale i tak chwalę;-):-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna inicjatywa, piękne zdjęcia. Oby wiecej tak fajnych przedsięwzięć. Może kiedyś uda mi się dołączyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy :) Póki co musimy z Agą odpocząć, ale kto wie co nam się zrodzi w tych naszych głowach :)

   Usuń
 7. WOW! profesjonalne podejście do sprawy, choć tak niewiele czasu na organizację. Widać że świetnie się bawiłyście. Kawał dobrej roboty zrobionej :) Chętnie piszę się na takie następne spotkanie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo nam miło i zapraszamy do polubienia naszej strony, możesz śledzić na bieżąco co się dzieje :)

   Usuń
 8. Widać, że robiłyście to z sercem i myśląc o innych. Takie spotkanie mi się podoba, a te wianki, po prostu boskie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudownie było ❤ Spędziłam świetny dzień, dowiedziałam się czegoś nowego, nauczyłam pleść wianki i nagadalam się 😊 Wianki najlepsze i nawet z moimi nikłymi zdolnościami manualnymi dałam radę ;) Proszę mi zaklepać miejsce na kolejne spotkanie. 😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszymy się, że wianki tak się spodobały!!! Nawet ja sobie jakoś poradziłam z pleceniem :)

   Usuń
 10. Super! To jest ten aspekt emigracji, którego żałuję- że nigdy nie mam szansy dotrzeć na wszelkie zloty blogerów. A akurat w mojej rodzinnej Wielkopolsce ich sporo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt, mieszkanie tak daleko nieco uniemożliwia tego typu spotkania, ale jakby tak skrzyknąć kilka dziewczyn to myślę, że w danym kraju też by się grupa zebrała :)

   Usuń
 11. jak widać spotkanie bardzo udane :) szkoda, że tym razem nie udało nam się do was dotrzeć, ale terminy wyjazdu do Amsterdamu i spotkania niestety nieszczęśliwie się nie siebie nałożyły, ale kto wie? może następnym razem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to liczę, że następnym razem się spotkamy :)

   Usuń
 12. Widzę, że był czad. I te cudowne wianki!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam nadzieję, że zorganizujecie jeszcze jakieś spotkanie w terminie, który będzie mi odpowiadał i będę mogła być :)
  Gratuluję Wam dziewczyny, po zdjęciach i opisie widać, że spotkanie było udane:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję i liczę na to, że i my się kiedyś spotkamy :)

   Usuń
 14. Świetna organizacja dziewczyny! Na hasło Agnieszka i Magda odwracała się połowa dziewczyn :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :* Myślę, że przed ewentualnym następnym razem musimy sobie nadać jakieś krótkie ksywki :)

   Usuń
 15. Wiedziałam, że wam się uda :) Na następnym jestem na pewno! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Liczę, że następnym razem, gdziekolwiek to będzie i cokolwiek to będzie, my się widzimy :)

   Usuń
 16. Widać dziewczęta, że się napracowałyście, ale chyba warto było, bo wszystko wygląda przepięknie :)
  Zazdroszczę Wam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj pracy było sporo, ale uśmiechy dziewczyn nam to wynagrodziły :)

   Usuń
 17. Po zdjęciach widać, że spotkanie się udało :). Może i mi kiedyś się uda na jakimś być, bo ciągle podziwiam relacje na blogach :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Duża zasługa udanego spotkania jest po stronie uczestniczek :) Jak widzisz uśmiechy, a nie kręcenie nosem to wiesz po co to robisz :)

   Usuń
  2. Dokładnie. Uśmiech jest dobry na wszystko :).

   Usuń
 18. Cieszę się bardzo, że tak to Wam się udało!!! Jak to fajnie, gdy marzenia się spełniają:)
  Wszystko wygląda profesjonalnie i szkoda, że mnie tam nie było... Jedzenie + zajęcia z florystyki kuszą mnie najbardziej:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był stres, ale bardzo chciałyśmy w końcu stanąć po tej stronie spotkania, same je zrobić i jest frajda! Mam nadzieję, że kiedyś uda nam się poznać Gosiu :)

   Usuń
 19. No cudowne spotkanie! ;) Piękna relacja ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać że bardzo się postarały ściema,
   Tylko pozazdrościć takiego spotkania

   Usuń
 20. Przy tak pozytywnej energii i chęci do działania, spotkanie musiało być wspaniałe. :)
  Rewelacyjna fotorelacja, która idealnie przenosi nas w jego klimat. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chęci były ogromne z energią pod koniec już było nieco gorzej :)

   Usuń
 21. Pięknie :) A plecenie wianków - cudowny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, wianki cofnęły nas do radosnych chwil dzieciństwa :)

   Usuń
 22. Interesting post! Thanks for sharing! 👌👌👌

  OdpowiedzUsuń
 23. Jak widzę było cudownie, choć była pewna że tak będzie. Ciałem nie mogłam być z Wami ale myślami cały czas byłam z BlogoDamami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślę, że będziesz miała jeszcze szansę nadrobić, choć pewnie już bez wianków :)

   Usuń
 24. Było pięknie! Wybrałyście wspaniałe miejsce, a wszystko co się działo było na najwyższym poziomie! Mam nadzieję i liczę na powtórkę! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :) Nie wiem czy najwyższy poziom, ale było sympatycznie :)

   Usuń
 25. Na zdjęciach nie widać po Was stresu :) Jejku, jak ja sobie przypomnę MnM i pomyślę o BM, to już się boję :D
  Zazdroszczę możliwości plecenia wianków :D

  OdpowiedzUsuń
 26. Ale fajne spotkanie. Super zdjęcia.
  Mam nadzieję, że będzie powtórka i może uda mi się też w nim wziąć udział następnym razem.
  Brawa za organizację. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Jak będzie tyle chętnych co się teraz deklaruje to będziemy miały poważny problem z wyborem :)

   Usuń
 27. Kochana z Agą tworzycie świetny duet, spotkanie wyszło rewelacyjnie, wszystko zapięte na ostatni guzik, piękne miejsce, super zdjęcia na plus, że nie musiałam ciągnąć aparatu, Pomyślałyście o osobach towarzyszących i zajęciu dla nich, nie było nudy, czas uciekał przez palce dużo śmiechu - dla mnie bomba - piszę się w ciemno na kolejne !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo starałyśmy się, by wszystko było obmyślane i cieszymy się, że tak dobrze to odebrałaś :) Doceniamy fakt, iż pokonałaś taki kawał drogi do nas!

   Usuń
 28. Po zdjęciach widać, że to było niesamowite spotkanie. Myślę, że kolejne relacje tylko to potwierdzą. Gratuluję organizacji. Kawał dobrej roboty. I tak, jak moje poprzedniczki zachwycona jestem wiankami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te wianki to był chyba strzał w dziesiątkę :)

   Usuń
 29. Jejjj! Gratuluję- wytrwałości, pomysłu, zorganizowania tego wszystkiego, dopięcia na ostatni guzik, wzięcia odpowiedzialności i doprowadzenia wszystkiego do końca z tak miłym skutkiem- moge tylko żałować że mam tak daleko do Was.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łatwo nie było, bywały ciężkie chwile, ale półtora miesiąca i efekt gotowy :)

   Usuń
 30. Wow, wow, wow! Dziewczyny! Jestem pod wielkim wrażeniem i serdecznie Wam gratuluję tego przedsięwzięcia. Wszystko wygląda wspaniale, dopięte na ostatni guzik, na pewno kosztowało Was to dużo pracy i przede wszystkim nerwów, czy wszystko się uda!
  O ile ja wolę bardziej kameralne spotkanie i niekoniecznie w takiej formie- to naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem i bardzo chętnie wybiorę się w tamte okolice.
  Ściskam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardziej kameralnie też było kiedyś i będzie pewnie jeszcze nie raz :) Nerwów, zmęczenia, oj było, ale warto!

   Usuń
 31. Super, widać, ze impreza była bardzo udana, a wianki po prostu rozwalają system! Mega pomysł!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałyśmy, by te wianki, między innymi, wyróżniły nasze spotkanie wśród innych, dały dziewczynom swobodny czas na pogaduszki, by wpasowały się w temat kwitnących w Kórniku magnolii :)

   Usuń
 32. Wspaniałe spotkanie :) Gratulacje dla organizatorów, bo naprawdę wymagało to wiele pracy! Bardzo podoba mi się to wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele godzin przy kompie, telefonie, ustalenia, maile.....ale warto było :)

   Usuń
 33. Genialny pomysł i genialne spotkanie! Świetnie, że udało Wam się tak wszystko zorganizować z piorunującym efektem! :-)
  Cieszę się, że naładowałyście baterie,a zdjęcia, przystawki etc. są cudowne :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedzenie było pyszne :) Żałuję, że nie miałam czasu zjeść więcej :) Szarlotkę jadłam na stojąco, w biegu!

   Usuń
 34. Rewelacyjne spotkanie! Wygląda, że było cudownie ;-) Jak znów coś stworzysz za rok, to się piszę ;-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obserwuj naszą stronę i kto wie co będzie w przyszłości :)

   Usuń
 35. Widać dziewczyny spisałyście się świetnie coś czuję,że to Madziu Twoje pierwsze, ale i nie ostatnie zorganizowane spotkanie blogerskie. :)
  Super, super, super! Świetne zdjęcia!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nie ostatnie :) Zmęczona byłam, ale spodobało mi się to!

   Usuń
 36. Żałuję, że mnie nie było, ale spóźnione urodziny syna i zbliżająca się komunią były ważniejsze. Mam tylko nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie organizowane przez Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 37. WOW ! ale piękne damy ! :) super post :) długi i bardzooo ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długi, ale krócej się nie dało! Już i tak okroiłam tekst i ilość zdjąć :)

   Usuń
 38. Po zdjęciach widzę, że było super, ja niestety spóźniłam się w zapisach :( a te wianki to zupełnie innowacyjne warsztaty dla wszystkich chyba! Rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starałyśmy się rozpuścić informacje wszędzie gdzie się dało o zapisach :)

   Usuń
 39. Co za wspaniałe wydarzenie ! Spotkać w jednym miejscu tyle wspaniałych kobiet, matek, inspirujących osób jest czym świetnym. Wiesz nie jesteś zwykłą ! matką - jesteś mega wyjątkową i kreatywną matką.
  Zorganizowanie takiego spotkania to nie lada wyczyn, więc musiałaś nieźle się spiąć, aby doszło do skutku, dlatego jeszcze bardziej podziwiam :)
  A fotografie mówią same za siebie jak wspaniale spędziłyście czas.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za miłe słowa :) Na szczęście organizacja rozłożyła się na mnie i Agnieszkę, a co dwie głowy to nie jedna :)

   Usuń
 40. Niesamowite spotkanie :) Cudnie wyglądałyście w wiankach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy :) wszystkie byłyśmy zachwycone tymi warsztatami, było bardzo wesoło!

   Usuń
 41. Fajne zdjecia

  OdpowiedzUsuń
 42. Tak debiutować to każda by chciała! Zazdroszczę umiejętności organizatorskich! Wspaniałe spotkanie i mam nadzieję, że na jednym się nie skończy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że po tylu komplementach na spotkaniu i po ni, chyba byłoby nie fair wobec uczestniczek nie zrobić czegoś ponownie :)

   Usuń
 43. To był bardzo, ale to bardzo udany debiut ! - i mam nadzieję, że faktycznie na tym nie poprzestaniesz, bo nadajesz się do organizacji takich spotkań jak mało kto ! :) Dzięki za ogromną dawkę pozytywnych wrażeń :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubie robić takie rzeczy, ale zmęczenie ogromne! Jednak Wasze miłe słowa, uśmiech i uznanie dodają skrzydeł :)

   Usuń
 44. Ja chyba nie miałabym cierpliwości do zorganizowania takiego wydarzenia. Jestem pod wrażeniem! Wytrwałość, cierpliwość zaowocowała! Gratuluję serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że dałabyś radę :) Nie było tak źle, najgorsze było zmęczenie, bo krótki czas, a dużo do zrobienia :)

   Usuń
 45. I widzisz, czytam wiele opisów (relacji) różnych podobnych do siebie spotkań blogerskich i wiele z nich mi potem umyka, a przez te wasze (nawiasem mówiąc - cudne!) wianki, to wyróżnia się i zawsze będzie mi się kojarzyło z Kórnikiem, który do tej pory kojarzyłam najbardziej z W.Szymborską ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To cudnie! Właśnie bardzo nam zależało, by się jakoś wyróżnić, choć trochę, no i żeby wypromować gminę ;)

   Usuń
 46. Biała i płomienna Dama - dobrałyście się idealnie!
  Dziękuję za zaproszenie. To była długa, ale udana podróż :*
  Cieszę się, że miałyśmy okazję się wreszcie poznać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że w końcu nam się udało spotkać :)
   Cudne określenia dla nas wymyśliłaś :)

   Usuń
 47. Cieszę się, ze spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i że dobrze się Wam współpracowało. Jak patrzę na niektóre zdjęcia (zwłaszcza ze smakowitymi przekąskami) to sama żałuję, że mnie tam nie było :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Atmosfera była świetna, to dzięki uczestniczkom :)

   Usuń
 48. Rzadko decyduję się na udział w tego typu spotkaniach, ale tym razem bardzo żałuję, że nie mogło mnie tam z Wami być. Mize następnym razem termin będzie bardziej dogodny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, szkoda, że tak nam się terminy zbiegły, ale myślę, że jeszcze się spotkamy :)

   Usuń
 49. Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji tego ewentualnie , nie tylko jako uczestniczka ale także organizatorka dwóch spotkań bloger. Spotkanie było ciekawe, wyważone z atrakcjami, ekipa dobrze dobrana, a upominki... OMG :) było perfekcyjnie ❤

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słownik 🙈 organizacji eventu * oraz spotkań blogerek *

   Usuń
  2. Bardzo nam miło,że tak to odebrałaś, zwłaszcza, że sama masz doświadczenie w organizacji :)

   Usuń
 50. Widać że się świetnie bawiłyscie dziewczyny! W takich sytuacjach żałuję że nie mieszkam w Pl! A te wianki ekstra! Sama bym się chciała nauczyć pleść takie :-D

  OdpowiedzUsuń
 51. Madzia z tego co wiem spisałaś sie na medal jako organizaror. Szkoda, zę ostatecznie nie wysłałam zgłoszenia. Buziaki dla Cieebie, cudownie wyglądałyście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba jakieś wieści się roznoszą skoro masz takie informacje :) Cieszę się, że są to sygnały pozytywne :)

   Usuń
 52. Jaka świetna inicjatywa! Oby więcej takich. <3
  Dziękuję, że mogłam być tam z Wami Kochane!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na więcej to musimy odzyskać siły i cierpliwość mężów :)

   Usuń
 53. Cieszę się, że z Wami byłam. Spotkanie na najwyższym poziomie! Dopięte na ostatni guzik i zadbane o każdy szczegół - takie mam wrażenie!

  OdpowiedzUsuń

Za wszelkie komentarze serdecznie dziękuję! Zwłaszcza za te miłe i podbudowujące, ale za te krytyczne też, bo jak inaczej się czegoś nauczyć? :)

Zwykłej Matki Wzloty i Upadki © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka