Książki "mamci", czyli co czytam JA!

Książki to coś co u nas w domu lubimy wszyscy!
mam na blogu Kącik recenzencki gdzie możecie zapoznać się z niektórymi pozycjami literatury dziecięcej, ale dziś dla odmiany podam Wam kilka tytułów czytanych przeze mnie. "Mamcię", jak nazywa mnie córka.
Pamięć mam dobrą, ale krótką toteż będę się wspierać stroną lubimyczytac.pl, na której mam swoje konto. To dzięki tej stronie wiem co mam już "odfajkowane", a co jeszcze przede mną w długiej kolejce oczekujących na przeczytanie. Pozwala mi ona katalogować i ogarniać moja literaturę.
Kolejność, która Wam podam jest absolutnie przypadkowa. Prawda jest taka, że książki, które przeczytałam dwa lata temu mogą się okazać mniej interesujące teraz, kiedy wyszły kolejne nowości :)
No to zaczynajmy :
  • trylogia kwiatowa Katarzyny Michalak - przy czym zaznaczam od razu, że najbardziej podobała mi się część ostatnia! W ogóle jestem fanka twórczości Pani Michalak

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/203770/przystan-julii


  • "Dobry ojciec" Diane Chamberlain
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/225965/dobry-ojciec
 
  •  "Pozwól się uwieść" Anna Karpińska - ta autorka również należy do moich ulubionych, mam na koncie przeczytanych kilka jej książek
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/170115/pozwol-sie-uwiesc

  • "Szkoła żon" i "Pensjonat marzeń" Magdaleny Witkiewicz - kolejna autorka, którą czytam dość często


http://lubimyczytac.pl/ksiazka/156577/szkola-zon

 
 
 
Mogłabym tu wymieniać bez końca. Lista jest naprawdę długa. Te wymienione tutaj przeze mnie to tylko najświeższe z przeczytanych.
Jak można zauważyć jest zdecydowanie fanka literatury typowo kobiecej :) Lubię przy książce się rozluźnić, zapomnieć o całym świecie i żyć happy endem. Taka już jestem. Choć nie obca mi jest ( mimo mojego wieku nie wstydzę się do tego przyznać!) cała seria o Harrym Potterze :)
Jeśli chciałybyście zapoznać się z innymi książkami, które mam już odhaczone na liście "przeczytanych" zapraszam na mój profil na lubimyczytac.pl
Natomiast jeśli lubicie literaturę zgoła inną to zachęcam do zajrzenia na zaprzyjaźniony ze mną blog książkowy Poslubiona książce lub Mirabelkowa biblioteczka - znajdziecie tam bardziej zróżnicowaną literaturę :)

Zwykłej Matki Wzloty i Upadki © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka