Podsumowanie roku i przedświąteczna "pomocna dłoń"

Przed każdymi urodzinami, świętami i innymi okazjami szukamy pomysłu na prezent dla córki.
Generalnie połowie rodziny musimy wymyślić co kto kupi, bo "wy znacie ja najlepiej" :)
Tak, owszem. Jednak ile można wymyślać. Często z pomocą przychodzi internet.
Już nie raz bywało tak, że u kogoś na blogu ujrzałam coś co uznałam, że spodoba się naszej księżniczce albo może siostrzeńcom. Jechać do miasta i biegać po sklepach mi się nie chcę. A tak, siedząc w domu, na wyciągnięcie ręki mam cały wór z pomysłami. 
Dziś chciałabym podsumować mój rok współpracy z kilkoma wspaniałymi wydawnictwami i jednocześnie może podpowiedzieć jeszcze komuś co można kupić dzieciom pod choinkę. Dobrze przecież wiemy, że Mikołaj, Gwiazdor, Aniołek, czy inny "przebieraniec" za nas tego nie zrobi :)
Jest tego sporo, więc zamiast się rozpisywać na temat każdego pomysłu (większość jest w postaci recenzji na moim blogu!) wrzucę Wam zdjęcia - większość i tak lepiej kojarzy różne rzeczy ...po obrazkach :) Gdyby jednak ktoś był czymś zainteresowany - służę pomocą :)
To jak? Jest jeszcze ktoś kto nie wie co kupić?


Oto kilka moich propozycji :
  • książki - nikogo, kto czyta mojego bloga, chyba nie dziwi, że wymieniam je jako pierwsze? Podczas mojej "kariery" blogerskiej podjęłam współprace z kilkoma wydawnictwami, których książki nas ujęły : SkrzatSiedmiorógBabarybaBis Bookflow ,  , Iza Skabek , a także książki od Wydawnictwa BIS , których recenzję będziecie mogli przeczytać jeszcze przed świętami :)

  • gry - ten rodzaj prezentu jest w naszym domu zawsze mile widziany, dlatego  z przyjemnością polecę Wam gry różnych wydawnictw (tych recenzowanych i tych, które córka dostała z tytułu różnych okazji!) - REBEL.pl , Winning Moves  , czy Edgard - Kapitan Nauka     
  • inne - tu ukryję różnego rodzaju książeczki z zadaniami, zagadkami, kolorowanki, które mamy w domu zarówno w ramach recenzji dla wydawnictw SiedmiorógLiterka 

    
  • muzyka - to zarówno płyty z piosenkami dla dzieci, audiobooki ze wspaniałymi opowiadaniami  -  Bajki Terapeutyczne - Mimo Wszystko , a także gadżety muzyczne, które dla prawdziwych fanów muzyki lub dzieci, które kochają ja na tyle, by uczyć się gry na różnych instrumentach idealnie nadają się na prezent. Aczkolwiek - możecie takie cudne prezenty od FORTEPIANO zamówić również dla kogoś dorosłego ( ja sprezentowałam teściowej na imieniny apaszkę, która wszystkim wokół się podoba!) :

    

  • przytulanki, kocyki, podusie - tu wybór jest szeroki! Od tradycyjnych pluszowych misiów, po takie spersonalizowane lub szyte na bazie projektu dziecka! Tak, dobrze przeczytaliście :) Ponadto jeśli Wasz maluch jest jeszcze maleństwem w wózku lub nawet większym, ale lubi się w czasie drzemki otulić miłym kocykiem w Pracownia i. znajdziecie wszystko czego Wam potrzeba w Waszych ulubionych kolorach! Nie gwarantuję, że zdążycie z zamówieniem przed świętami, ale jest całe mnóstwo okazji do obdarowania kogoś bliskiego :)     

Zwykłej Matki Wzloty i Upadki © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka