Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku to samo pytanie : "Co tym razem ofiarować babciom i dziadkom?" W tym roku , w tym czasie dokładnie, miło się składa, ponieważ post o tematyce miłej i czułej (Bo kochamy nasze babcie i dziadków!) wiążę się też z tym, że jest  okrągłym numerem 50 na moim całkiem młodym blogu :) Staram się zawsze uzgodnić z pozostałymi wnukami co podarujemy dziadkom, bo przecież jak wszyscy ich obsypiemy kwiatami czy czekoladkami to będzie masakra! Każdy dziś liczy a to kalorie, a to cholesterol czy cukier!

  
Odkąd pojawiły się prawnuki sprawa jest chyba trochę łatwiejsza, bo dzieciaczki robią laurki, z których zawsze wszyscy się najbardziej cieszą! Bo czyż może być coś piękniejszego od prezentu wykonanego własnoręcznie? Czekoladki, kwiatki, ulubiona kawa czy zdjęcia ukochanych wnuków to tez zawsze dobry i trafiony prezent :) Można tez podarować fajny kubek czy podkładki pod niego ze zdjęciami. Jakieś ciekawe zawieszki na ścianę z tekstem "Najlepsza babcia/dziadek na świecie" czy fajnie zrobione dyplomy. Moja córka w tym roku robi w przedszkolu świeczniki z masy solnej. W domu natomiast zrobiłyśmy laurko-kwiatki :) To nasze prace, a właściwie córki (ja tylko trochę pomogłam). Fajne pomysły są między innymi na tych stronkach :
Internet jest pełen pomysłów :) Zarówno dla dzieci starszych jak i młodszych!Życzę owocnych poszukiwań i przyjemności tworzenia :)

Zwykłej Matki Wzloty i Upadki © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka